Ücretsiz Stok Görsel ile Blog Yazılarınız Daha Okunabilir

Ücretsiz Stok Görsel ile Blog Yazılarınız Daha Okunabilir

Yazılarınızın okunma süresini yükseltmek ve insanların sıkılmadan okumasını istiyorsanız görsel destekler şart. Bunun için sizlere Ücretsiz Stok Görsel bulabileceğiniz bir kaç site tavsiyesinde bulunacağım. Blog yazılarımızda uzunca paragrafları yerine aralara eklenmiş birkaç görsel ile daha okunabilir hale getirebilirsiniz. Bazı sayfalardan kayıt edip yazılarınızda kullandığınız görseller için ilerleyen zamanlarda telif problemi yaşayabilirsiniz. Bunun için sizlere ücretsiz bir şekilde görsel bulabileceğiniz bir kaç siteden bahsetmek istiyorum. Bu görseller sahipleri tarafından ücretsiz bir şekilde yayınlanıyor ve kullanmanız durumda telif hakkı sorunu ile karşılaşmıyorsunuz.

Ücretsiz Stok Görsel

Ücretsiz Stok Görsel Site Listesi

PIXABAY

Tamamı ücretsiz bir şekilde paylaşılan yüz binlerce görsel bulabilirsiniz. Aynı zamanda farklı boyutlarda makale ve içeriklerinize uygun telifsiz görseller bulmak için en popüler sitelerden birisi.

PEXELS

Çeşitli boyutlarda görsel indirmenize olanak sağlayan bu site ücretsiz profesyonel fotoğraflarlar sağlıyor. Sitede lider listesi sayesinde rekabet oldukça yüksek ve bu da aynı zamanda sizlere daha kaliteli görseller sağlıyor.

UNSPLASH

Gündemde olan konular için ilk ücretsiz stok görsel paylaşımı yapan site diyebilirim. Görsellerinizi çeşitli boyutlarda ve kategorilere ayrılmış şekilde bulabilirsiniz.

VISUALHUNT

Renk filtresi sayesinde diğer görsel siteleri arasından sıyrılıp kendi tarzını oluşturmuş durumda. Aynı zamanda aradığınız görselin en iyisini arama sonuçlarında üst sıralarda sergilemekte.

STOCKSNAP

Genelde masa, bilgisayar, kahve, defter vb görsellere ev sahipliği yapan bu sitede ücretsiz olarak görsellerinizi bulabilir ve telif sorunu yaşamadan paylaşabilirsiniz.

Bu yazı Aorhan blogundan esinlenerek yazılmıştır.

Yazar
Ismail
Bu içeriğe yorum yap

İsmail Biber
  • Johannes ad